Dlaczego wyciskarka do soków Hurom?

Owoce oraz warzywa to klucz do dobrze przygotowanej diety, która będzie zmniejszać nam ryzyko różnorakich chorób. Najbardziej przyjazna dla naszego organizmu forma to zawsze soki. Wyciskarka do soków Hurom daje nam możliwość przygotowania tych soków w sposób doskonały. Każdy kto będzie chciał o siebie dbać musi pamiętać o tym jak bardzo ważne dla naszego organizmu będą właśnie soki. Jeśli chcemy o siebie dobrze zadbać powinniśmy je wprowadzić w formie soków, ponieważ dzięki temu będziemy mogli liczyć na ich lepszą przyswajalność. Owoce i warzywa są chętnie wybierane przez zwolenników raw food a wieć surowej diety, którzy podkreślają, że w ten sposób dostarcza się energii i można wspomagać proces metaboliczny w naszym organizmie.

Całe owoce czy warzywa są jednak trudne w trawieniu dla naszego organizmu i taki proces będzie trwał nawet kilka godzin. Jednocześnie jednak tylko około 17% cennych składników nasz organizm będzie w stanie przyswoić. jeśli wybieramy soki to możemy liczyć na to, że aż około 65% tych najważniejszych elementów będzie przyswojonych a jednocześnie nasz organizm będzie mógł trawić sok w ciągu kilkunastu minut. Według badań picie soków nawet prawie o połowę może zmniejszać ryzyko przedwczesnej śmierci.

Hurom to takie urządzenie, które skutecznie chroni to co najlepsze. tłok jaki tam się znajduje będzie miażdżył te składniki, z których chcemy sok pozyskać i wyciągnie z nich to co najlepsze bez naruszania ścian komórkowych. Dzięki temu składniki odżywcze soku są nienaruszone, będzie on pięknie wyglądał i jeszcze lepiej smakował. W trakcie tłoczenia nie podnosi się również temperatura tych składników jakie są obrabiane, dzięki czemu możemy mieć pewność, że żadne witaminy, minerały czy enzymy nie zostaną zniszczone. To co najlepsze razem z sokiem docierać będzie do naszego organizmu. Urządzenia marki Hurom pracują wykonując wolne obroty, dzięki czemu mamy pewność, że sok nie będzie również napowietrzony i dlatego będzie można go także przechowywać w lodówce

Story Page