Konstrukcja wyciskarek do owoców Hurom

Jeśli chodzi o wyciskarki do owoców i warzyw Hurom to wielką zaletą będzie to, że mają one dobrze wykonaną stabilną konstrukcję. Każda wyciskarka tej marki ma specjalnie przygotowaną śrubę z ULTEMU, która będzie skutecznie zganiatać każdy surowiec i będzie pozyskiwać z niego smaczny sok. Warto zdecydować się właśnie na ten innowacyjny materiał, ponieważ ma on przewagę nad metalem. Będzie w stanie chronić te cenne enzymy z warzyw czy owoców, które są tak ważne dla naszego organizmu.

Wyciskarki do owoców Hurom mają specjalne rozwiązania z siateczkami o oczkach różnych rozmiarach, dzięki czemu będzie można pozyskiwać sok o różnej gęstości i z różną zawartością miąższu owocowego. Ważną zaletą sprzętów będzie również to, że są tam wykorzystywane niskoprędkościowe silniki kondensatorowe. To właśnie one gwarantują nam, że sprzęt pracuje z niską prędkością i dzięki temu te najważniejsze składniki są chronione, natomiast urządzenie nie będzie emitować nadmiernej ilości hałasu. Wyciskanie soków owocowych a wolne obroty.

Wyciskarki do warzyw Hurom będą wykorzystywać innowacyjną technologię wolnoobrotową. Poza tym, że urządzenie będzie pracować na wolniejszych obrotach pracuje również cicho. Takie wyciskanie ma jednak wiele zalet. Typowa ślimakowa wyciskarka to rozwiązanie idealne dla tych osób, które starają się dokładać starań, by spożywać jedynie zdrowe produkty spożywcze. Pracują one wolno wałkami ślimakowymi, które mają miażdżyć owoce bez wytwarzania dodatkowego ciepła. To właśnie ma gwarantować, że te wszystkie najcenniejsze wartości zostaną zachowane. Wałek ślimakowy z ultemu nie tylko nie będzie reagował z kwasami ale jest to także ten surowiec, który ma wyjątkową wytrzymałość, dlatego taki właśnie wałek będzie szczególnie odporny na zniszczenie. Wyciskarki do soków Hurom z serii 2 G Od nie tak dawna mamy dostępne wyciskarki Hurom z drugiej generacji i są to rzeczywiście takie urządzenia, które perfekcyjnie się sprawdzają i każdy kto zdecyduje się na ich wykorzystywanie powinien być zadowolony. Można dzięki nim uzyskiwać nawet 30% soku więcej niż w pierwszej generacji urządzeń.

Story Page